הפועל פתח-תקוה נוער

מחלקת הנוער

יצאו לדרך

עונת 2018/19 במחלקת הנוער יצאה היום לדרך עם שני משחקים - וניצחונות - ראשונים של קבוצות המחלקה, שלראשונה בהיסטוריה, לא תהיה לה אף נציגה בליגת העל בשנתוני הנוער והנערים.

>

חנות המזכרות הפועל פתח-תקוה

כדור האליפויות, הסדרה ההיסטורית, דגלון התארים, מחזיק מפתחות ועוד מזכרות נפלאות לכל אוהד!

החוג הכחול

חדשות

לוח משחקי נוער נחום סטלמך

ההתאחדות לכדורגל פירסמה השבוע את לוח משחקי הליגה הלאומית לנוער מחוז הדרום לעונת 2018/19. הפועל תפתח עם משחק חוץ בבת-ים, דרבי במחזור הרביעי מול מחנה יהודה, מחזור הסיום בהרצליה.

יניב לוזון מאמן נוער נחום סטלמך

יניב לוזון, שחקן העבר של הפועל, מונה היום למאמן נוער נחום סטלמך בעונה הבאה ויחליף את אלון מאיה שעזב את התפקיד. לוזון העלה בשנתיים רצופות את נוער הוד השרון מהליגה המחוזית לליגה הלאומית, בה תשחק גם הפועל בעונה הבאה.

הפועל איוב

שער שוויון שספג נוער נחום סטלמך, ממש עם שריקת הסיום, שלח את הקבוצה לליגה הלאומית לאחר תיקו 2:2 דרמטי שלא הספיק להפועל שהייתה חייבת ניצחון. ההפסד שובר לב, אבל אין ברירה - נתאושש, נאסוף את עצמינו ונחזור.

ההכרעה עוברת הביתה

ניצחון בשיניים של נוער נחום סטלמך בקריית שמונה מעביר את ההכרעה על הזכות לשחק במבחנים בקרב ראש בראש מול ראשון לציון במחזור האחרון, בו תהיה חייבת הפועל לנצח. נערים ב' ונערים ג' סיימו עונה. ניצחונות יפים לקבוצות החטיבה הצעירה

מגזין

מח' הנוער ארחה את טורניר שער שוויון

אתמול אירחה מח' הנוער את טורניר שער שוויון, טורניר תחת הכותרת "בועטים את האלימות מחוץ למגרש" שתים עשרה קבוצות נוער, יהודים, ערבים ובני עובדים זרים, מהערים נתניה, ירושלים, הרצליה, יפו, דרום תל אביב ופתח תקוה (כפר הנוער אמי"ת ופיינברג).

שבעה בעקבות האחת

להפועל פתח-תקוה יש כמה שיאים שעד היום לא נשברו, בהם רצף חמש האליפויות, מסע המשחקים הארוך והמקיף ביותר ברחבי העולם והקבוצה הישראלית הראשונה ששיחקה באירופה, שיאים שתורמים לייחודיות של המועדון. אל אלה מצטרף כעת שיא נוסף - לא פחות משבעה אחים במחלקת נוער אחת. כזה עוד לא ראיתם.

השתלמות מאמנים - עומסים באימון

מח' הנוער מעבירה באופן שוטף ורציף השתלמויות מקצועיות למאמני המחלקה. אתמול העבירו מאירי סיני ופרדי דוד השתלמות בנושא עומסים באימון ותפקידים בקבוצה.

פוטבול מנג'ר

מאחורי הפעילות הענפה של קבוצות המחלקה עומדים מנהלי הקבוצות שדואגים לכל הקשור ללוגיסטיקה והניהול השוטף של הקבוצה. משרוך נעל ועד הסעה, מליווי שחקן לרופא ועד לסנדוויצ'ים בנסיעות הארוכות, מקשר עם ההורים ועד לתחזוקת דירת הנוער - והכל בהתנדבות ואהבה למועדון

ביה"ס לכדורגל

יחידת יהלום

מחלקת הנוער מפעילה תכנית יחודית 'אימוני יהלום'- תכנית שמטרתה להוסיף ולהעמיק בתכנים מקצועיים למובחרים שבין שחקני המחלקה הזוכים לתשומת לב מיוחדת ומקצועית מבכיר מאמני הגילאים הצעירים בארץ.

בית הספר לכדורגל יצא לדרך!

ביום ששי התקיים במתחם האימונים שליד האצטדיון העירוני אימון הפתיחה החגיגי של ביה"ס לכדורגל הפועל פתח-תקוה. מאות הילדים ימשיכו גם השנה ליהנות מאחד מביה"ס האיכותיים ביותר בארץ מסוגו. שבועיים ניסיון חינם ללא הרשמה והתחייבות למעוניינים ולמצטרפים חדשים.

טרום ג': קבוצת ההכנה לליגה

השנה ישתתפו לראשונה השחקנים הצעירים ביותר במחלקה (בני 8, שנתון 2009) בטורניר חמישיות כחלק מתהליך ההכנה לליגה בשנה הבאה. ארז משולם, אחראי מח' הנוער על הכנת הילדים וממאמני ההכנה הטובים בארץ, על תהליך המעבר מביה"ס לכדורגל בגיל צעיר למשחקי הליגה ועל חוקי טורניר החמישיות.

אודות

אודות מח' הנוער

מחלקת הנוער של הפועל פ"ת פועלת משנת 1934, ותחת שרביטה יצאו מיטב שחקני המדינה, החל מאגדות כדורגל כנחום סטלמך - ("ראש הזהב"), האחים רצאבי, האחים ויסוקר ובועז קופמן, עבור בדב רמלר, רונן הלל, איתן בודניוק, ניר אלון, בני קוזושווילי, מנור חסן, אלי אברבנל, ואליד באדיר, מוטי קקון, יוסי שבחון טוטו תמוז ועוד מאות ואלפים רבים שמלאו וממלאים את שורותיה של האגודה ושל קבוצות רבות אחרות.

מגרשי אימונים

לרשות האגודה שני מתחמי אימונים: בסירקין המשופץ - קומפלקס של 4 מגרשים מדשא טבעי וסינטטי, יציעים, חדרי הלבשה, ציוד וחדר כושר לרווחת המתאמנים במחלקה. ממוקם בסמוך לצומת סירקין במזרח העיר. מתחם האימונים והמשחקים הנוסף ממוקם ליד איצטדיון ראש הזהב ('המושבה'), ובו שני מגרשים חדישים מדשא סינטטי שהוקמו לקראת אליפות אירופה עד גיל 21.

אתר ודף מחלקת הנוער

האתר הרשמי של מחלקת הנוער הוקם ומתוחזק ע"י 'החוג הכחול' ומטרתו להביא לידי קהל האוהדים הרחב של הפועל פתח-תקוה מידע עדכני, איכותי ומפורט ביותר באשר לפעילות המחלקה, מטרותיה וקבוצותיה.

מן העתונות

כתבות מהעתונות המודפסת על שחקנים וקבוצות מח' הנוער הפועל פתח-תקוה

נוער עולם

כפיר האריות ששאג

הנבחרת הצעירה של אנגליה עד 17 זכתה לאחרונה בגביע העולם לאחר ניצחון מדהים 2:5 מול ספרד. זהו האחרון בשרשרת ההישגים של נבחרות הנוער השנה, הישג יוצא דופן שנותן תקווה לכדורגל האנגלי בזירה הבינ"ל

עבדי הכדורגל

את גביע אירופה לאלופות הביא דידייה דרוגבה לצ'לסי כשכבש את השער האחרון בקרב בעיטות ההכרעה מול באיירן מינכן. הוא נישק בטירוף את הסמל שעל חולצתו הכחולה, טירוף שאחז גם בקרב מיליונים ברחבי יבשת אפריקה. אלפי ילדים ונערים אפריקאים החלו לחלום, שוב, להיות דרוגבה, מייקל אסיין או סמואל אטו הבאים. המציאות, למרבה הצער, אינה כה נוצצת.

בית ספר העתיד של איאקס

האם זו הנוסחה לתחייתו של הכדורגל ההולנדי בזירה הבינ"ל? מועדון הכדורגל של איאקס אמסטרדם ידוע זה מכבר באקדמיה המפורסמת שלו, אבל המועדון ההולנדי נמצא...

תכנית האב שהולידה את דור הזהב הבלגי

כאשר הבינה ההתאחדות הבלגית שהכדורגל שלה בבעיה רצינית, היא הכינה תכנית אב לבניה מחדש של מבנה הכדורגל דרך אקדמיות לנוער, שיטת משחק אחידה מגיל הילדים ושילוב בני מהגרים ופליטים. את התוצאות רואים בשנים האחרונות עם עלייתו של דור זהב הכולל את עדן הזאר, רומלו לוקאקו, וינסנט קומפני, טיבו קורטואה ועוד.

בריאות, תזונה ותרבות כדורגל

סיכום פעילות הרווחה, חינוך וקהילה במח' הנוער 2017/18

עונת 2017/18 הייתה ברוכה בפעילות רווחה וחינוך, עשיה למען הקהילה, פעילות להפחתת האלימות והקניית ערכים. סיכום הפעילות הענפה - במצגת המצורפת.

קוד אתי למח' הנוער

לאחר עבודה ארוכה ומאומצת, עודכן והופץ הקוד האתי של מח' הנוער. הקוד גובש בעבודת צוות של מנהלי המחלקה, מאמנים, מתנדבים והורים. הקוד האתי ישמש כמצפן החינוכי שלאורו תשאף המחלקה לגדל ילדים כשחקנים ובעיקר - כבני אדם טובים.

דילמות בפיתוח שחקנים

איך לטפל בשחקן כשרוני אבל דריבליסט 'ללא תקנה'? כיצד ניגשים לשחקן עם פוטנציאל גדול, אך סובל מחוסר בטחון עצמי? איך לבנות מדדים למעקב שוטף אחר התקדמותו הספורטיבית, אישיותית ומקצועית של השחקן? הרצאתו של ניב נחליאלי כחלק מהתכנית הרב שנתית של המחלקה.

לגדל ילדים כדורגלנים ולעזור להם עם העומס

ילדים המשקיעים באימוני כדורגל וספורט בכלל נתקלים לעתים קרובות בקושי לתמרן בין שלל המשימות, ובראשן לימודים. איך בכל זאת אפשר להקל עליהם, למרות אינטנסיביות האימונים והמטלות?

לו"ז ונהלים

חוקת המשחק

החוקה הרשמית של משחק הכדורגל. מידי שנה, משתנה החוקה בהתאם לתקנון פיפ"א וכך ניתן יהיה לצפות בכל השינויים והעדכונים שיופיעו באתר.

כללי התנהגות במתחם האימונים ראש הזהב (המושבה)

בעת השהות במתקן האימוני האימונים, על השחקנים לציית לכללי התנהגות כפי שהנהלת המועדון מציבה כדלהלן.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA