הפועל פתח-תקוה נוער

מחלקת הנוער

משחקי השבת: הנוער מארח את נתניה, השמיניות פותחות עונה

לאחר שהשיג נקודת בכורה העונה בליגה, שואף נוער נחום סטלמך להשיג ניצחון ראשון העונה, מול סגנית המוליכה הלוהטת מנתניה. קבוצות הנערים מקוות לחזור למסלול הניצחונות, קבוצות השמיניות פותחות עונה.

>

ההרשמה לביה"ס לכדורגל עונת 2017/18 בעיצומה.

ההרשמה לעונת 2017/18 בעיצומה! בית הספר לכדורגל של הפועל פתח-תקוה יקיים פעילות בשני מוקדים בעיר לילדים מגיל 4 - 14. הנחה למקדימים להירשם.

החוג הכחול

חדשות

דרמה ונקודה ראשונה לנוער באשקלון

נוער נחום סטלמך השיג נקודה ראשונה העונה בסיום דרמה באשקלון. הפסדים מאכזבים לקבוצות הנערים. נצחונות מרשימים לקבוצות הצעירות

ניצחונות לנערים במחזור חול המועד

נערים א' ד"ר בכר ונערים ב' עמנואל אופיר השיגו היום ניצחונות, השני ברציפות לשתיהן, במשחקים מותחים ודרמטיים במחזור משחקי חול המועד סוכות.

אלון מאיה מאמן נוער נחום סטלמך

לאחר סיום תפקידו של אלי חייט כמאמן הקבוצה, מונה הערב אלון מאיה לתפקיד מאמן נוער נחום סטלמך.

שבת של ניצחונות בכורה

משחקי השבת עמדו בסימן ניצחונות בכורה, כשגם נערים א' וגם נערים ב' השיגו ניצחונות יפים וזהים של 1:2 בדרך לשלוש נקודות ראשונות העונה. ניצחון מוחץ לנערים ג' במשחק פתיחת העונה.

מגזין

מסדר הפצועים מתאושש

שלושה שחקני נוער נחום סטלמך סבלו מפציעות קשות ומסובכות ונזקקו לניתוחים ושיקום ארוך. השבת חזרו שניים מהם לשחק והשלישי חזר לאימונים. דניאל מנשה, אופיר טוויג ונדב ראובני מספרים על הדרך הארוכה ממיטת הניתוחים והטיפולים, חזרה אל המגרשים.

טל ומטר

תפקיד הקפטן לא זר לטל קדרון - הבלם החסון של נוער נחום סטלמך - שינהיג ממרכז ההגנה את חבריו לקבוצה באתגרים המצפים לו ולהפועל בעונה החדשה בליגה הנפתחת השבת. ראיון פתיחת עונה עם שחקן שאותו לא תראו זורק את סרט הקפטן.

"דרך ארץ קדמה לתורה ולימודים קודמים לכדורגל"

מחלקת הנוער של הפועל פתח-תקוה היא לא רק כדורגל, אלא גם ובעיקר חינוך ודרך ארץ. המחלקה משקיעה משאבי זמן וניהול רבים במאמץ לעקוב ולשפר את כישורי החיים של הילדים והנערים במגרש ומחוצה לו. המחלקה פיתחה מערכת שמאפשרת לה לנטר התקדמות - או נסיגה, בלימודיו והתנהגותו של כל ילד ונער.

ילדים א' רוצים הכי גבוה

קבוצת ילדים א' אברהם לבנדה (ילידי 2003) משחקת במחוז הקשה והאיכותי ביותר, מה שלא מפריע לה לרוץ חזק בצמרת עם קבוצה מוכשרת והתקפית ושאיפות בלתי מוסתרות לזכייה באליפות ובגביע המדינה, אבל קודם כל לפתח את השחקנים המוכשרים שלה לרמות הכי גבוהות.

ביה"ס לכדורגל

יחידת יהלום

מחלקת הנוער מפעילה תכנית יחודית 'אימוני יהלום'- תכנית שמטרתה להוסיף ולהעמיק בתכנים מקצועיים למובחרים שבין שחקני המחלקה הזוכים לתשומת לב מיוחדת ומקצועית מבכיר מאמני הגילאים הצעירים בארץ.

בית הספר לכדורגל יצא לדרך!

ביום ששי התקיים במתחם האימונים שליד האצטדיון העירוני אימון הפתיחה החגיגי של ביה"ס לכדורגל הפועל פתח-תקוה. מאות הילדים ימשיכו גם השנה ליהנות מאחד מביה"ס האיכותיים ביותר בארץ מסוגו. שבועיים ניסיון חינם ללא הרשמה והתחייבות למעוניינים ולמצטרפים חדשים.

טרום ג': קבוצת ההכנה לליגה

השנה ישתתפו לראשונה השחקנים הצעירים ביותר במחלקה (בני 8, שנתון 2009) בטורניר חמישיות כחלק מתהליך ההכנה לליגה בשנה הבאה. ארז משולם, אחראי מח' הנוער על הכנת הילדים וממאמני ההכנה הטובים בארץ, על תהליך המעבר מביה"ס לכדורגל בגיל צעיר למשחקי הליגה ועל חוקי טורניר החמישיות.

אודות

אודות מח' הנוער

מחלקת הנוער של הפועל פ"ת פועלת משנת 1934, ותחת שרביטה יצאו מיטב שחקני המדינה, החל מאגדות כדורגל כנחום סטלמך - ("ראש הזהב"), האחים רצאבי, האחים ויסוקר ובועז קופמן, עבור בדב רמלר, רונן הלל, איתן בודניוק, ניר אלון, בני קוזושווילי, מנור חסן, אלי אברבנל, ואליד באדיר, מוטי קקון, יוסי שבחון טוטו תמוז ועוד מאות ואלפים רבים שמלאו וממלאים את שורותיה של האגודה ושל קבוצות רבות אחרות.

מגרשי אימונים

לרשות האגודה שני מתחמי אימונים: בסירקין המשופץ - קומפלקס של 4 מגרשים מדשא טבעי וסינטטי, יציעים, חדרי הלבשה, ציוד וחדר כושר לרווחת המתאמנים במחלקה. ממוקם בסמוך לצומת סירקין במזרח העיר. מתחם האימונים והמשחקים הנוסף ממוקם ליד איצטדיון ראש הזהב ('המושבה'), ובו שני מגרשים חדישים מדשא סינטטי שהוקמו לקראת אליפות אירופה עד גיל 21.

אתר ודף מחלקת הנוער

האתר הרשמי של מחלקת הנוער הוקם ומתוחזק ע"י 'החוג הכחול' ומטרתו להביא לידי קהל האוהדים הרחב של הפועל פתח-תקוה מידע עדכני, איכותי ומפורט ביותר באשר לפעילות המחלקה, מטרותיה וקבוצותיה.

מן העתונות

כתבות מהעתונות המודפסת על שחקנים וקבוצות מח' הנוער הפועל פתח-תקוה

נוער עולם

עבדי הכדורגל

את גביע אירופה לאלופות הביא דידייה דרוגבה לצ'לסי כשכבש את השער האחרון בקרב בעיטות ההכרעה מול באיירן מינכן. הוא נישק בטירוף את הסמל שעל חולצתו הכחולה, טירוף שאחז גם בקרב מיליונים ברחבי יבשת אפריקה. אלפי ילדים ונערים אפריקאים החלו לחלום, שוב, להיות דרוגבה, מייקל אסיין או סמואל אטו הבאים. המציאות, למרבה הצער, אינה כה נוצצת.

בית ספר העתיד של איאקס

האם זו הנוסחה לתחייתו של הכדורגל ההולנדי בזירה הבינ"ל? מועדון הכדורגל של איאקס אמסטרדם ידוע זה מכבר באקדמיה המפורסמת שלו, אבל המועדון ההולנדי נמצא...

תכנית האב שהולידה את דור הזהב הבלגי

כאשר הבינה ההתאחדות הבלגית שהכדורגל שלה בבעיה רצינית, היא הכינה תכנית אב לבניה מחדש של מבנה הכדורגל דרך אקדמיות לנוער, שיטת משחק אחידה מגיל הילדים ושילוב בני מהגרים ופליטים. את התוצאות רואים בשנים האחרונות עם עלייתו של דור זהב הכולל את עדן הזאר, רומלו לוקאקו, וינסנט קומפני, טיבו קורטואה ועוד.

פס יצור הכשרונות הגרמני

אומה שסבלה מהשפלה גדולה ביורו 2000 הציבה שתי קבוצות בגמר ליגת האלופות בשנה שעברה ואת הנבחרת הלאומית בגמר המונדיאל הודות למערכת שמעריכה מאמנים ומטפחת כשרונות מקומיים. מתוך מאמר של הגארדיאן בנושא.

תרבות, תזונה ובריאות כדורגל

לגדל ילדים כדורגלנים ולעזור להם עם העומס

ילדים המשקיעים באימוני כדורגל וספורט בכלל נתקלים לעתים קרובות בקושי לתמרן בין שלל המשימות, ובראשן לימודים. איך בכל זאת אפשר להקל עליהם, למרות אינטנסיביות האימונים והמטלות?

חלון ההזדמנוית בתהליך ההכשרה של הספורטאי הצעיר

למה מייקל גורדון, שחקן ה-NBA האגדי, לא הצליח להעפיל לאותן רמות כשחקן בייסבול? באיזה גיל כדאי להתאמן על מרכיבי כושר גופני כגון מהירות, זריזות וקואורדינציה, ומתי כדאי להתחיל לפתח יכולת אירוביות? מאת רותם כהן, פיזיולוגית מאמץ במרכז לרפואת ספורט ולמחקר ע"ש ריבשטיין, מכון וינגייט

חשיבות ההשתתפות בקבוצת ספורט להתפתחות הילד

ההשתתפות בקבוצה ממחישה את הצורך האנושי ביתרונות שהיא מספקת לפרטים שבה: מסגרת ומחויבות להתמדה, תחושת שייכות והתערות חברתית. מאמר של פסיכולוגית הספורט מיכל יערון על היתרונות בהשתתפות בקבוצת ספורט.

פציעות כדורגל בילדים

כדורגל הוא ספורט נפוץ, ובקרב ילדים במיוחד. בצד היתרונות הבריאותיים, תמיד נלווה סיכון לפציעה. כדאי לדעת כי קיימות תוכניות מובנות ויעילות למניעת פציעות בכדורגל. הפציעות הנפוצות המשמעותיות הן נקעי קרסול וקרעי רצועות הברך...

לו"ז ונהלים

חוקת המשחק

החוקה הרשמית של משחק הכדורגל. מידי שנה, משתנה החוקה בהתאם לתקנון פיפ"א וכך ניתן יהיה לצפות בכל השינויים והעדכונים שיופיעו באתר.

כללי התנהגות במתחם האימונים ראש הזהב (המושבה)

בעת השהות במתקן האימוני האימונים, על השחקנים לציית לכללי התנהגות כפי שהנהלת המועדון מציבה כדלהלן.

נוהל שחקן חדש

כדי שבנך יוכל לשחק עם הקבוצה, ההתאחדות צריכה להנפיק לו כרטיס שחקן. להלן רשימת המשימות אותם יש לבצע כדי להבטיח ישום בהתאחדות לכדורגל והנפקת כרטיס ליגה.

WCAG 2.0 (Level AA)