יום ש', ז’ באלול תשע”ח
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
 
 
 
 
02:16 (01/02/18) מח' הנוער הפועל פ"ת
אתמול אירחה מח' הנוער את טורניר שער שוויון, טורניר תחת הכותרת "בועטים את האלימות מחוץ למגרש" שתים עשרה קבוצות נוער, יהודים, ערבים ובני עובדים זרים, מהערים נתניה, ירושלים, הרצליה, יפו, דרום תל אביב ופתח תקוה (כפר הנוער אמי"ת ופיינברג).
קרא עוד...
02:57 (03/01/18) מח' הנוער הפועל פ"ת
להפועל פתח-תקוה יש כמה שיאים שעד היום לא נשברו, בהם רצף חמש האליפויות, מסע המשחקים הארוך והמקיף ביותר ברחבי העולם והקבוצה הישראלית הראשונה ששיחקה באירופה, שיאים שתורמים לייחודיות של המועדון. אל אלה מצטרף כעת שיא נוסף - לא פחות משבעה אחים במחלקת נוער אחת. כזה עוד לא ראיתם.
קרא עוד...
02:18 (12/12/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
מח' הנוער מעבירה באופן שוטף ורציף השתלמויות מקצועיות למאמני המחלקה. אתמול העבירו מאירי סיני ופרדי דוד השתלמות בנושא עומסים באימון ותפקידים בקבוצה.
קרא עוד...
15:46 (17/11/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
מאחורי הפעילות הענפה של קבוצות המחלקה עומדים מנהלי הקבוצות שדואגים לכל הקשור ללוגיסטיקה והניהול השוטף של הקבוצה. משרוך נעל ועד הסעה, מליווי שחקן לרופא ועד לסנדוויצ'ים בנסיעות הארוכות, מקשר עם ההורים ועד לתחזוקת דירת הנוער - והכל בהתנדבות ואהבה למועדון
קרא עוד...
14:04 (16/10/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
שלושה שחקני נוער נחום סטלמך סבלו מפציעות קשות ומסובכות ונזקקו לניתוחים ושיקום ארוך. השבת חזרו שניים מהם לשחק והשלישי חזר לאימונים. דניאל מנשה, אופיר טוויג ונדב ראובני מספרים על הדרך הארוכה ממיטת הניתוחים והטיפולים, חזרה אל המגרשים.
קרא עוד...
22:45 (30/04/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
אור כרמי ז"ל היה לוחם בתותחנים כשנפטר כתוצאה מווירוס נדיר שפגע בשריר הלב במהלך השינה, חודש לפני שמלאו לו עשרים. מחלקת הנוער הנציחה את שמו בקריאתה של קבוצת ילדי טרום א' על שמו.
קרא עוד...
11:07 (27/02/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
מחלקת הנוער של הפועל פתח-תקוה היא לא רק כדורגל, אלא גם ובעיקר חינוך ודרך ארץ. המחלקה משקיעה משאבי זמן וניהול רבים במאמץ לעקוב ולשפר את כישורי החיים של הילדים והנערים במגרש ומחוצה לו. המחלקה פיתחה מערכת שמאפשרת לה לנטר התקדמות - או נסיגה, בלימודיו והתנהגותו של כל ילד ונער.
קרא עוד...
14:56 (23/01/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
קבוצת ילדים א' אברהם לבנדה (ילידי 2003) משחקת במחוז הקשה והאיכותי ביותר, מה שלא מפריע לה לרוץ חזק בצמרת עם קבוצה מוכשרת והתקפית ושאיפות בלתי מוסתרות לזכייה באליפות ובגביע המדינה, אבל קודם כל לפתח את השחקנים המוכשרים שלה לרמות הכי גבוהות.
17:29 (15/09/16) מח' הנוער הפועל פ"ת
נערים א' ד"ר בכר יפתחו בשבועיים איחור את עונת 2016/17 - לראשונה בליגת העל המאתגרת - עם משחק חוץ מול מכבי נתניה. לקראת פתיחת העונה דיברנו עם דני היימן, מאמנה של הקבוצה, שמאמין בכדורגל מהנה, יצירתי ומלא בטחון.
קרא עוד...
14:41 (07/09/16) מח' הנוער הפועל פ"ת
מגיל 8 בהפועל, יסגור העונה שובל כובני שנה אחרונה בנוער וכקפטן הקבוצה הצפייה ממנו היא לגבש ולהנהיג את החבורה הצעירה במאבקה של הזכות לעלות לליגת העל.
קרא עוד...
09:10 (24/04/16) מח' הנוער הפועל פ"ת
נערים א' ד"ר בכר העפילה השבוע סופית ורשמית לליגת העל וזכתה באליפות מחוז הדרום של הליגה הארצית לנערים א'. זו הקבוצה עם המאזן הטוב ביותר מכל קבוצות המחלקה ומכלל קבוצות נערים א' בכל הליגות.
קרא עוד...
20:53 (20/02/16) מח' הנוער הפועל פ"ת
היו ימים שראשי ממשלה בישראל הגיעו למלאבס לבקר ולברך את ילדי מח' הנוער של הפועל פתח-תקוה. תמונה היסטורית שמספרת סיפור.
קרא עוד...
21:59 (08/02/16) מח' הנוער הפועל פ"ת
עם סיום הסיבוב הראשון של הליגה הארצית, ניצבת קבוצת נערים א' ד"ר בכר בראשות הטבלה עם מאזן מרשים של 14 ניצחונות רצופים (17 רצופים כולל הגביע). אלון מאיה, מאמן הקבוצה ושחקן העבר שלנו, מדבר על ההצלחה של הקבוצה עם המאזן הטוב במחלקה ובליגות נערים א'.
18:00 (21/08/15) מח' הנוער הפועל פ"ת
באיגרת שפרסם היום דורון גלנט, התייחס הבעלים החדשים של הפועל בהרחבה למצבה ועתידה של מח' הנוער. בין השאר הצהיר גלנט כי המחלקה תהפוך לספק העיקרי של הקבוצה הבוגרת, יטופח הקשר עם ההורים, יעובה מערך הסקאוטינג וייווצר קשר עם אקדמיות נוער מובילות בחו"ל.
קרא עוד...
16:26 (01/02/15) מח' הנוער הפועל פ"ת
דוד סברו, מנהלה המסור של קבוצת הנוער, מתנדב במועדון אביב בלוד, אירח אמש את החוסים במשחק הבוגרים מול מכבי נתניה.
קרא עוד...
22:45 (14/05/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
על העפלת קבוצת הנוער לליגת העל חתום, בין היתר, המאמן עידן בראון שהצטרף השנה למועדון הפועל פתח-תקוה וכבר בשנתו הראשונה זכה באליפות עם הקבוצה שהפגינה יכולת מצוינת ויציבה לאורך כל העונה. בראיון סיום העונה מספר עידן על הביטחון שהרגיש במועדון מהרגע הראשון, על נקודות המפתח להצלחה, החיבור הקבוצתי, אבני הדרך במסלול הבטוח לעליה ובעיקר על החיבור עם המועדון והקהל.
כמו כמעט בכל מקום בישראל, השכול והעצב היכה גם במח' הנוער של הפועל פתח-תקוה. עודד דוקטורי, מנהלה האהוב והמסור של קבוצת נערים ב' מתמודד יום יום, שעה שעה, עם השכול הפרטי שלו שהיכה יותר מפעם אחת במשפחת דוקטורי. אורי קידר נפגש עם עודד ומשפחתו הנפלאה.
קרא עוד...
22:36 (03/10/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
נוי דעבול, כחול אמיתי, מרגיש שהוא שוב בבית, מתרגש להיות חלק מהקבוצה אותה העריץ בילדותו, מרגיש מצויין עם ההתקדמות שלו, של הקבוצה ושל המחלקה, ולא שוכח לרגע את החברים. שיחה עם הקפטן הטרי של נוער נחום סטלמך
12:33 (03/02/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
נערים א' ד"ר בכר שהעפילה בשבת האחרונה לראשונה לראשות טבלת הליגה הארצית מח' הדרום, מספקת לנו מתחילת העונה משחקים מותחים ומורטי עצבים עם נבחרת שחקנים לוחמת ונחושה שדקת הסיום (ה-80 במקרה של משחקי נערים א') היא הדקה החביבה עליהם.
קרא עוד...
10:30 (17/10/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
זו הכותרת שאנחנו מקווים שתהיה לנו בסוף העונה, עם שיבתו של נוער נחום סטלמך לליגת העל, אבל הכותרת הזו הייתה אמיתית וממשית בעונת 99/00' כשהנוער של הפועל פתח-תקוה זכה באליפות המדינה בעונה מדהימה ובלתי נשכחת.
קרא עוד...
01:59 (09/02/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
כמה שעות אחרי ההדחה מהגביע של הנוער ואחרי שלל ההדחות של שאר המחלקה, מפתה לדבר על התסכול והאכזבה... המחלקה עוברת בשנים האחרונות מלאכת שיקום מופלאה וכדי לשוב לחזית הכדורגל הישראלי, כפי שהייתה לפני למעלה מעשור, בטרם הושחתה כליל, היא צריכה קודם להיות בליגות הבכירות בקבוצות הבכירות של המחלקה.
00:11 (26/12/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
בראיון טרום העונה שערכנו עם עידן בראון, המטרה המוצהרת שלו הייתה עלית ליגה, השנה. כיום, לאחר שליש הדרך, נראה שיש להצהרה כיסוי; הקבוצה נראית טוב, רצה יפה קדימה ואם תמשיך כך ללא הפתעות מיוחדות, דרכה סלולה לחזרה לליגת העל. סיכום ביניים.
22:08 (24/09/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
ערב פתיחת עונת המשחקים 2013/14 מציג המנהל המקצועי של מחלקת הנוער תמונת מצב נוכחית של המחלקה; ההכנה בראש נקי, השחקנים שהצטרפו, על שיתוף הפעולה הצמוד עם ניסן יחזקאל ואבי ללוז ועל הציפיות והמטרות מהעונה החדשה. ראיון אופטימי.
קרא עוד...
23:21 (08/05/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
השוערים הצעירים של מחלקת הנוער נהנים מאימון אישי של רפי כהן, מבכירי השוערים של הפועל פתח-תקוה ונבחרת ישראל (43 הופעות) בעבר, אבל תופעת טבע בפני עצמה כשבגיל 43 הוא עדיין שוער פעיל בהפועל ירושלים, נהנה לעבוד עם הילדים, ואפילו מייעד לבתו את תפקיד שוערת העתיד של ישראל.
13:16 (19/04/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
מייקל סממה, אחד ממצטייני העונה של קבוצת הנוער נחום סטלמך, שב העונה להפועל פתח-תקוה לאחר מס' שנים בהם שיחק במכבי חיפה ומכבי הרצליה, מספר על הרגשת הפספוס של קבוצת נוער השנה, על הסבא והסבתא מהונג-קונג, על המבחנים בחו"ל ועל שאיפות העתיד.
אחד האנשים העסוקים ביותר במערכת המקצועית של מועדון הפועל פתח-תקוה הוא סרג'יו חאובל, מאמן הכושר של האגודה. סרג'יו הצטרף השנה למח' הנוער המתחדשת של המועדון ובהמשך אף לקח את מושכות אימון הכושר של הקבוצה הבוגרת. הוא סיפר לנו על פיתוח כושר עם שחקנים צעירים ועל התכניות השאפתניות שלו לקידום הכושר של ילדי ונערי המועדון.
עומר שרעבי, בלם נוער נחום סטלמך ומנהיג מערך ההגנה של הקבוצה, מיועד על ידי המערכת המקצועית במועדון לתפקיד הבלם המוביל של הקבוצה הבוגרת בשנים הבאות. עומר מודע לציפיות ממנו, וצמד המילים "עבודה קשה" חזר לא אחת במהלך השיחה איתו. קראו את השיחה שערכנו איתו היום.
ליעד שושן, כחולה ממשפחת דם כחול, היא הערך המוסף והמיוחד של קבוצת נערים ג'. מנהל הקבוצה, עודד דוקטורי, מעיד עליה כעל יד ימינו, ומתברר שעד כה השחקנים לא יכולים לנצח בלעדיה...
20:52 (07/04/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
רצף מדהים של נצחונות וקבוצה שפתאום משחקת כדורגל מאפיינים את נערים א' ד"ר בכר שמראה בשבועות האחרונים שהיא יודעת כדורגל, וכדורגל טוב. האם זה יהיה מאוחר מדי לעלות לליגה הארצית החדשה לנערים א' בשנה הבאה? בשבת משחק העונה של הנערים בבית מול כפר-סבא.
>
חדשות
מגזין
נושאי תפקידים
קבוצות מח' הנוער
ביה"ס לכדורגל
אודות
נוער עולם
בריאות, תזונה ותרבות כדורגל
לו"ז ונהלים
עונות קודמות