יום ש', ז’ באלול תשע”ח
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
 
 
 
 
מחלקת הנוער מפעילה תכנית יחודית 'אימוני יהלום'- תכנית שמטרתה להוסיף ולהעמיק בתכנים מקצועיים למובחרים שבין שחקני המחלקה הזוכים לתשומת לב מיוחדת ומקצועית מבכיר מאמני הגילאים הצעירים בארץ.
קרא עוד...
ביום ששי התקיים במתחם האימונים שליד האצטדיון העירוני אימון הפתיחה החגיגי של ביה"ס לכדורגל הפועל פתח-תקוה. מאות הילדים ימשיכו גם השנה ליהנות מאחד מביה"ס האיכותיים ביותר בארץ מסוגו. שבועיים ניסיון חינם ללא הרשמה והתחייבות למעוניינים ולמצטרפים חדשים.
קרא עוד...
20:39 (03/03/15) מח' הנוער הפועל פ"ת
פורים הוא מועד מצוין לחגוג את החג באווירה שמחה ומבדחת, כפי שנערך השבוע בביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה, כמו גם הענקת תעודות הצטיינות לנוכח התקדמותם הניכרת של השחקנים הצעירים.
קרא עוד...
16:31 (14/12/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
כבכל שנה, קיים בית הספר לכדורגל של הפועל פתח-תקוה את טורניר הכדורגל בחנוכה, והשנה היו אלה ילדי בני יהודה ת"א אורחי המחלקה בטורניר המסורתי שכולו חגיגת כדורגל לכל המשפחה.
קרא עוד...
15:18 (23/08/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
ביום ששי אחה"צ התקבצו מאות ילדים נרגשים ובני משפחותיהם לאימון הבכורה של ביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה. יו"ר מח' הנוער היה שבע רצון מההיענות הגדולה והדגיש שהמטרה העיקרית של ביה"ס מלבד הכדורגל היא לחנך להישגיות ולמצוינות.
חגיגת חנוכה של שערים וסופגניות זומנה למאות ילדי ביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה כאשר בימי ששי וראשון התקיים טורניר חנוכה בהשתתפות בתי הספר המקבילים של הפועל ת"א ומכבי נתניה.
השנה ישתתפו לראשונה השחקנים הצעירים ביותר במחלקה (בני 8, שנתון 2009) בטורניר חמישיות כחלק מתהליך ההכנה לליגה בשנה הבאה. ארז משולם, אחראי מח' הנוער על הכנת הילדים וממאמני ההכנה הטובים בארץ, על תהליך המעבר מביה"ס לכדורגל בגיל צעיר למשחקי הליגה ועל חוקי טורניר החמישיות.
בשעת צהריים נעימה התקבצו מאות ילדי בית הספר לכדורגל, בני משפחותיהם, אנשי צוות האימון של הפועל פתח-תקוה ואורחים רבים לפסטיבל ססגוני ושמח.
קרא עוד...
עונת 2012/13 המסתיימת בקרוב התאפיינה, בין היתר, בהקמתו מחדש של בית הספר לכדורגל של הפועל פתח-תקוה, בית ספר שחוזר להיות אחד הטובים בארץ עם מסורת ידועה של עשרות שנות מצוינות, הישגיות, גילוי וטיפוח כישרונות צעירים. דורון רז, מנהל ביה"ס מסתכל כבר אל עבר העונה הבאה.
ביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה מחנך למצויינות, ובהתאם לכך מציב לילדים יעדים חודשיים בכל המישורים הרלוונטים למשחק - מקצועיות, התנהגות וכיבוד הזולת, דבקות במטרה ואמונה עצמית. ביום ששי חולקן לילדים תעודות ההצטיינות הראשונות.
קרא עוד...
22:40 (25/02/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
אימון משמח במיוחד היה היום בבית הספר לכדורגל, כאשר כל הילדים הגיעו מחופשים לקראת אימון כיפי באוירת החג עם תחרויות, משחקונים עליזים והחלפת משלוחי מנות בין שחקני דור העתיד שלנו.
22:43 (07/09/12) מח' הנוער הפועל פ"ת
חגיגה מדהימה היום בסירקין, כאשר מאות ילדי ביה"ס לכדורגל, משפחות, צוות המחלקה, פעילים רבים ואיתי שגב השורד האחד והיחיד, השתתפו בהפנינג הענק לציון פתיחת העונה של ביה"ס לכדורגל המתחדש של הקבוצה שלנו.
קרא עוד...
22:31 (17/08/12) מח' הנוער הפועל פ"ת
בשעה טובה ומוצלחת הגיעו היום מעל 150 ילדים נרגשים, והוריהם, לאימון הבכורה של ביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה. צוות מנהלי ביה"ס ומאמניו, נרגשים לא פחות, קבלו את פניהם בחום ואהבה לקראת עונת כדורגל מרגשת.
>
חדשות
מגזין
נושאי תפקידים
קבוצות מח' הנוער
ביה"ס לכדורגל
אודות
נוער עולם
בריאות, תזונה ותרבות כדורגל
לו"ז ונהלים
עונות קודמות