יום ש', ז’ באלול תשע”ח
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
 
 
 
 
22:56 (20/02/18) מח' הנוער הפועל פ"ת
לאחר עבודה ארוכה ומאומצת, עודכן והופץ הקוד האתי של מח' הנוער. הקוד גובש בעבודת צוות של מנהלי המחלקה, מאמנים, מתנדבים והורים. הקוד האתי ישמש כמצפן החינוכי שלאורו תשאף המחלקה לגדל ילדים כשחקנים ובעיקר - כבני אדם טובים.
קרא עוד...
23:56 (26/02/18) מח' הנוער הפועל פ"ת
איך לטפל בשחקן כשרוני אבל דריבליסט 'ללא תקנה'? כיצד ניגשים לשחקן עם פוטנציאל גדול, אך סובל מחוסר בטחון עצמי? איך לבנות מדדים למעקב שוטף אחר התקדמותו הספורטיבית, אישיותית ומקצועית של השחקן? הרצאתו של ניב נחליאלי כחלק מהתכנית הרב שנתית של המחלקה.
קרא עוד...
13:24 (16/02/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
ילדים המשקיעים באימוני כדורגל וספורט בכלל נתקלים לעתים קרובות בקושי לתמרן בין שלל המשימות, ובראשן לימודים. איך בכל זאת אפשר להקל עליהם, למרות אינטנסיביות האימונים והמטלות?
קרא עוד...
00:24 (04/06/15) מח' הנוער הפועל פ"ת
כדורגל הנשים צובר תאוצה אדירה בארץ ובעולם והתכונות שבו מפתחות מיומנויות חשובות המעניקות לבנות וילדות כלים לכל החיים. לקראת מונדיאל הנשים בקנדה שיפתח השבוע ואליפות אירופה לנערות שתתקיים הקיץ בארץ, הנה עשר סיבות טובות למה כדאי לך לשלוח את בתך לקבוצת כדורגל.
למה מייקל גורדון, שחקן ה-NBA האגדי, לא הצליח להעפיל לאותן רמות כשחקן בייסבול? באיזה גיל כדאי להתאמן על מרכיבי כושר גופני כגון מהירות, זריזות וקואורדינציה, ומתי כדאי להתחיל לפתח יכולת אירוביות? מאת רותם כהן, פיזיולוגית מאמץ במרכז לרפואת ספורט ולמחקר ע"ש ריבשטיין, מכון וינגייט
קרא עוד...
ההשתתפות בקבוצה ממחישה את הצורך האנושי ביתרונות שהיא מספקת לפרטים שבה: מסגרת ומחויבות להתמדה, תחושת שייכות והתערות חברתית. מאמר של פסיכולוגית הספורט מיכל יערון על היתרונות בהשתתפות בקבוצת ספורט.
קרא עוד...
כדורגל הוא ספורט נפוץ, ובקרב ילדים במיוחד. בצד היתרונות הבריאותיים, תמיד נלווה סיכון לפציעה. כדאי לדעת כי קיימות תוכניות מובנות ויעילות למניעת פציעות בכדורגל. הפציעות הנפוצות המשמעותיות הן נקעי קרסול וקרעי רצועות הברך...
קרא עוד...
ד'ר מרק ורטהיים במאמר העוסק בתפקידם של ההורים בהתפתחות השחקן. ומה תפקיד המועדונים בקשר עם ההורים?
10:22 (19/05/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
מבחר תרגילי אימון ותרגול עם סרג'יו חוואל, מאמן הכושר של מחלקת הנוער.
קרא עוד...
בכדורגל קיימים שני מצבים עיקריים במשחק שלפיהם השחקנים מתנהגים בצורה מאוד שונה ודורש מהם התייחסות אחרת בתכלית מהמצב השני. שני המצבים הם:1- כאשר הקבוצה מחזיקה בכדור, כלומר תוקפת; 2 - כאשר הקבוצה לא מחזיקה בכדור, כלומר מתגוננת...
מאמר של דורון קרמר מ'ישראל היום' על התנהלות ההורים בחיי היום יום של ילדיהם באגודות הספורט השונות. "התנהלות בעייתית של הורים הפכה לתופעה שכיחה ומטרידה באגודות הספורט השונות". עם פתיחת הליגות הצעירות: עשרת הדיברות להורה הספורט המתחיל.
הצלחה ככדורגלן תלויה בשלושה גורמים: 1. תורשה 2. מערכת אימון 3. משמעת ספורטיבית. מאמר של ד"ר אפרים בן-ארי, מומחה לפיזיולוגיה של המאמץ.
הירידה ביכולת הגופנית במהלך הפעילות היא גם תוצאה של חוסר נוזלים. מאמר של ד"ר אפרים בן ארי, מומחה לפיזיולוגיה של המאמץ.
תזונה ספורטיבית בלי ארוחת בוקר זה קצת כמו לנסות להניע מכונית כשמיכל הדלק ריק. מאמר של ד"ר אפרים בן ארי, מומחה בפיזיולוגיה של המאמץ
הילדים לוקחים את הספורט ברצינות ומה איתנו המבוגרים – עד כמה אנחנו לוקחים את העיסוק הספורטיבי של ילדנו ברצינות? מאמר של ד"ר מיכל יערון וגיל גולדצויג, מתוך לעוף - פסיכולוגיית ספורט מתקדמת.
מאמר מאלף של שרה בר-אשר, תזונאית טבעית, המתמחה בתזונה לפי סוג הדם, למבוגרים ולילדים. מנחה קורס: "חיים נכונים לפי סוג הדם" ובעלת קליניקות לתזונה טבעית.
>
חדשות
מגזין
נושאי תפקידים
קבוצות מח' הנוער
ביה"ס לכדורגל
אודות
נוער עולם
בריאות, תזונה ותרבות כדורגל
לו"ז ונהלים
עונות קודמות