יום א', יד’ בתשרי תשע”ט
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
 
 
 
 
קבוצת ילדים א' אברהם לבנדה (ילידי 2003) משחקת במחוז הקשה והאיכותי ביותר, מה שלא מפריע לה לרוץ חזק בצמרת עם קבוצה מוכשרת והתקפית ושאיפות בלתי מוסתרות לזכייה באליפות ובגביע המדינה, אבל קודם כל לפתח את השחקנים המוכשרים שלה לרמות הכי גבוהות.
14:56 (23/01/17) מח' הנוער הפועל פ"ת

לאחר תשעה מחזורים, ממוקמת קבוצת ילדים א' אברהם לבנדה (שנתון 2003) רביעית במחוז המרכז עם 19 נקודות, שתי נקודות פחות מבית"ר ירושלים השלישית ומכבי ת"א השנייה, ושלוש נקודות פחות מהמובילה הפועל ת"א, שלה משחק עודף. מי שרואה את הקבוצה, לא יכול שלא להתרשם מהמשחק האנרגטי והמלוטש שלה. הקבוצה מציגה כדורגל שוטף, התקפי (נמצאת בראש טבלת המבקיעות יחד עם מכבי ת"א - 30 שערים כ"א), מאוזן וחד. הקבוצה רצה ביחד עם כמעט אותו הסגל מימי ביה"ס לכדורגל, דבר שבהחלט מוסיף להבנה ההדדית בין השחקנים החברים. זו לא העונה הראשונה שהקבוצה ממוקמת בצמרת הליגה ומגיעה לשלבים הגבוהים ביותר במפעל גביע המדינה. השנתון הזה מוביל את טבלאות הליגות שבו הוא משחק כבר כמה שנים, אבל השנה הוא עבר למחוז המרכז החזק ביותר, הכולל את מכבי והפועל ת"א, מכבי חיפה, מכבי נתניה, הפועל ב"ש, בית"ר ירושלים, מ.ס. אשדוד, בני יהודה, הפועל ראשל"צ ועוד - בהחלט מקבץ של מחלקות הנוער הטובות בארץ שמהוות בעצם את ליגת העל לילדים א'. קבוצה אגרסיבית בעלת ההתקפה הפורייה בליגה (צילום: אבי דולמן) ארבעה שחקנים מהקבוצה, נמנים על נבחרת ישראל לילדים, פרויקט פיתוח שאפתני שמקדמת ההתאחדות לכדורגל; הקשרים בר נאווי ודניאל גולני, החלוץ בן לוי והבלם יער זמברובסקי. על הקבוצה מספר המאמן יניב שאקי; "מה שמייחד את הקבוצה הזו, הוא שרב הילדים בקבוצה החלו ביחד מביה"ס לכדורגל של הפועל. הם חברים טובים גם מחוץ לקבוצה ומהווים שלד חברתי מצוין, שחיברו אליהם גם את המצטרפים החדשים מתחילת העונה. ומסיף שאקי: "מרכיב נוסף להצלחה של הקבוצה, הוא שהיא צלחה יפה את המעבר משמיניות למשחק של 11. לא מעט קבוצות שהיו מצוינות בשמיניות כושלות במעבר, אבל הודות לאינטליגנציה של השחקנים ולרצון שלהם, הם הבינו את העקרונות השונים של משחק על מגרש שלם, מיישמים את ההוראות שלי ושל צוות האימון בתבונה, והדברים באים לידי ביטוי במגרש". "קודם כל לפתח את הכישורים והיכולות של השחקנים". יניב שאקי (צילום: אבי דולמן) "יש לנו כמה מטרות השנה", מדגיש יניב; קודם כל, להמשיך ולפתח את היכולות והכישורים של השחקנים. אנחנו בהחלט מייעדים אותם להגיע לקבוצה הבוגרת, כי יש פה מספר לא מבוטל של שחקנים שיכולים עוד כמה שנים להוות את השלד של הבוגרים. שנית, אנחנו רוצים להיאבק על כל התארים ולהגיע גבוה ככל האפשר בליגה ובגביע שהיעד הוא הוא להגיע שלב אחד גבוה יותר מהשנה שעברה, שבה הודחה הקבוצה בשלב חצי הגמר. מנהלה המסור של הקבוצה, רובי ביבי מוסיף: "אלה ילדים מהדור האחרון של האורווה עוד מטרום ד' שעברו לסירקין מהבית שאבד לתנאים לא קלים. כמנהל קבוצה אני יכול לומר שזו קבוצה שיש לה ביקוש גדול מהורים של ילדים מכל הארץ ואנחנו נאלצים לדחות לא מעט שחקנים. אילו ילדים רציניים מאד, מתכוננים יפה למשחקים, מלוכדים מאד בלי אגו ומבינים משחק קבוצתי מהו וזה הכיף הכי גדול"!

 
 
>
חדשות
מגזין
נושאי תפקידים
קבוצות מח' הנוער
ביה"ס לכדורגל
אודות
נוער עולם
בריאות, תזונה ותרבות כדורגל
לו"ז ונהלים
עונות קודמות