יום ש', ז’ באלול תשע”ח
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
 
 
 
 
ביום ששי התקיים במתחם האימונים שליד האצטדיון העירוני אימון הפתיחה החגיגי של ביה"ס לכדורגל הפועל פתח-תקוה. מאות הילדים ימשיכו גם השנה ליהנות מאחד מביה"ס האיכותיים ביותר בארץ מסוגו. שבועיים ניסיון חינם ללא הרשמה והתחייבות למעוניינים ולמצטרפים חדשים.

בית הספר לכדורגל של הפועל פתח-תקוה השלים את ההכנות לקראת העונה החדשה שיצאה לדרך באימון הפתיחה החגיגי באצטדיון העירוני בעיר. גלריית תמונות מאימון הפתיחה בית הספר של הפועל פ"ת ידוע כטוב בעיר ואחד האיכותיים ביותר בארץ. דברנו עם איציק כהן מנהל ביה"ס על העונה הקרבה: מה מתחדש השנה בביה"ס לעומת השנה שעברה ושנים קודמות? "ביה"ס עובר ביקורת קפדנית מכמה היבטים: מתקנים, ציוד ואיכות המאמנים. בכל שלושת האספקטים האלה השתדרגנו בצורה משמעותית אף יותר משנה שעברה". "בכל הקשור לשעות הפעילות, השנה נקיים אותה בשני סבבים, כך שלהורים תינתן גמישות רבה יותר בתכנון היום שלהם. רכשנו ציוד חדיש ומשוכלל שיהפוך את חוויית האימון למהנה יותר. כך למשל, יש לנו כעת שערים בששה גדלים שונים שמותאמים בדיוק רב לאיכות ולגיל הקבוצה המשחקת". "בכל הקשור לסגל המאמנים", מרחיב כהן, "מעבר לצוות הוותיק והמצוין שלנו, צרפנו השנה מאמן קואורדינציה שיעבוד על הנושא הזה בהקפדה יתרה עם ציוד חדש שנרכש במיוחד עבור מטרה זו". "כמו כן, צרפנו את קרן טייכמן, אחת ממורות האתלטיקה והתנועתיות הטובות בתחומה שתהיה אחראית על פיתוח הנשוא הזה אצל הילדים הצעירים". השערים החדשים מוכנים מדוע שההורים יביאו את הילדים לביה"ס של הפועל ולא לאחרים? "ישנן סיבות רבות לכך שאנו מציעים את התרומה הטובה ביותר להורים: "ביה"ס שלנו נחשב תמיד לאחד המקצועיים והטובים בארץ, ברמה של מכבי והפועל ת"א ומכבי חיפה. אנחנו משתתפים בטורנירים הנחשבים ביותר ומציגים תוצאות מצוינות באופן עקבי". "ישנה תחרות גדולה של חוגי כדורגל באזור מאד קטן בפתח-תקוה ובסביבתה, מה שממריץ אותנו לשפר כל הזמן ולשמר את פער האיכות הגדול בנינו ובין האחרים". "אנחנו משתמשים במתקן של האצטדיון העירוני שהוא משוכלל ונח, ועוד אמור לעבור שדרוגים". "יש לנו אחוז גבוה של מעבר מצטיינים מביה"ס לקבוצות הליגה". איציק כהן: נותנים את התמורה הגבוהה ביותר לילדים איך באמת נעשה האיזון בין המצטיינים מבין הילדים ובין האחרים? "תמיד יש בכל קבוצה כאלו שמצטיינים וכאלה שבאים ללמוד את היסודות וליהנות מהמשחק. המאמנים ערוכים לאזן בין הרמות השונות ולתת לכולם את הכלים המתאימים. צריך לזכור שהמסגרת שלנו היא לא רק עתודה לליגה אלא מסגרת מקצועית וחברתית ברמה הגבוהה ביותר". "אנחנו שמים דגש מיוחד על הקניית ערכים, חינוך, כבוד לזולת, עמידה בזמנים, משמעת וכל ארגז הכלים שתורם לילד בעתיד". דוגמאות ספציפיות, איך אתם עושים זאת? "כך למשל, אנחנו עורכים מעקב אחר כל ילד. לכל אחד יש טופס התנהגות שבו מעודכנים הפידבקים מביה"ס ומהבית ע"י ההורים. המצטיינים והמתמידים מתוגמלים ומקבלים את ההערכות באופן קבוע". כרטיס מעקב לכל ילד מסר להורים? "אני רוצה להבטיח להורים שעבדנו קשה מאד כדי ליצר את המוצר הכי טוב לילדיהם, מבחינת מתקן, איכות האימונים והציוד. כל מי שרוצה להתפתח ייהנה אצלנו ואנחנו ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבורם". "אני מזמין את כולם להגיע לשבועיים חינם של אימונים, ללא הרשמה מוקדמת או התחייבות. פשוט לבוא וליהנות" בהצלחה!

 
 

 
>
חדשות
מגזין
נושאי תפקידים
קבוצות מח' הנוער
ביה"ס לכדורגל
אודות
נוער עולם
בריאות, תזונה ותרבות כדורגל
לו"ז ונהלים
עונות קודמות