יום ב', כג’ בכסלו תשע”ח
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
דניאל בגוב האריות
שער בחזרה חלומית למגרשים של דניאל מנשה, הביא לנוער נחום סטלמך את הניצחון הראשון העונה, דווקא בביתה של האלופה. נערים א' מתקרבת לפסגה. נערים ג' הביסה את מכבי הרצליה, ניצחון גדול לילדים א' במשחק העונה.
תגובות: -1   צפיות: -1
פרדי דוד: "הדרך שלנו תישא פרי"
בכנס ההורים שנערך הערב, הביע פרדי דוד, המנהל המקצועי של מח' הנוער, את ביטחונו כי הדרך המקצועית והחינוכית של המחלקה תביא הן לתוצאות מקצועיות ברמה הכי גבוהה והן לערכים וכלים לחיים שילוו את החניכים הצעירים לאורך חייהם.
תגובות: -1   צפיות: -1
חגיגת גביע בחנוכה

במשרדי ההתאחדות לכדורגל נערכה היום (ה') הגרלת סבב ג' של גביע המדינה לקבוצות הנוער, נערים וילדים. קבוצות הנוער ונערים ב' תהיינה חופשיות ותכנסנה למעגל המשחקים בשלב הבא. המשחקים יערכו בחופשת החנוכה, יום ד', 20.12.
קרא עוד...
21:23 (07/12/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
ממשיכה לשקוע

משחק רע של נוער נחום סטלמך הוביל להפסד ביתי מול סכנין. נערים א' חזרו מהפגרה עם ניצחון רב שערים, תיקו לנערים ב', הפסד לנערים ג' בקרב צמרת. תצוגה נאה של גוזלי הטרומים בטורנירים ביום ו'.
קרא עוד...
16:45 (27/11/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
שכונת מצוקה

נוער נחום סטלמך יצא עם הפסד בשכונת התקווה למרות שהיה טוב יותר במהלך המשחק והגיע להזדמנויות רבות. ניצחונות מרשימים לנערים ולילדים במשחקי גביע המדינה.
קרא עוד...
11:03 (20/11/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
הנוער חוזר לסירקין

לאחר חמש שנים בהן שיחקה בסינטטי ראש הזהב, תחזור קבוצת הנוער לקיים את משחקיה הביתיים במגרש המרכזי בסירקין.
קרא עוד...
13:40 (14/11/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
פוטבול מנג'ר

מאחורי הפעילות הענפה של קבוצות המחלקה עומדים מנהלי הקבוצות שדואגים לכל הקשור ללוגיסטיקה והניהול השוטף של הקבוצה. משרוך נעל ועד הסעה, מליווי שחקן לרופא ועד לסנדוויצ'ים בנסיעות הארוכות, מקשר עם ההורים ועד לתחזוקת דירת הנוער - והכל בהתנדבות ואהבה למועדון
קרא עוד...
15:46 (17/11/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
מסדר הפצועים מתאושש

שלושה שחקני נוער נחום סטלמך סבלו מפציעות קשות ומסובכות ונזקקו לניתוחים ושיקום ארוך. השבת חזרו שניים מהם לשחק והשלישי חזר לאימונים. דניאל מנשה, אופיר טוויג ונדב ראובני מספרים על הדרך הארוכה ממיטת הניתוחים והטיפולים, חזרה אל המגרשים.
קרא עוד...
14:04 (16/10/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
טל ומטר

תפקיד הקפטן לא זר לטל קדרון - הבלם החסון של נוער נחום סטלמך - שינהיג ממרכז ההגנה את חבריו לקבוצה באתגרים המצפים לו ולהפועל בעונה החדשה בליגה הנפתחת השבת. ראיון פתיחת עונה עם שחקן שאותו לא תראו זורק את סרט הקפטן.
קרא עוד...
22:39 (03/09/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
"דרך ארץ קדמה לתורה ולימודים קודמים לכדורגל"

מחלקת הנוער של הפועל פתח-תקוה היא לא רק כדורגל, אלא גם ובעיקר חינוך ודרך ארץ. המחלקה משקיעה משאבי זמן וניהול רבים במאמץ לעקוב ולשפר את כישורי החיים של הילדים והנערים במגרש ומחוצה לו. המחלקה פיתחה מערכת שמאפשרת לה לנטר התקדמות - או נסיגה, בלימודיו והתנהגותו של כל ילד ונער.
קרא עוד...
11:07 (27/02/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
יחידת יהלום

מחלקת הנוער מפעילה תכנית יחודית 'אימוני יהלום'- תכנית שמטרתה להוסיף ולהעמיק בתכנים מקצועיים למובחרים שבין שחקני המחלקה הזוכים לתשומת לב מיוחדת ומקצועית מבכיר מאמני הגילאים הצעירים בארץ.
קרא עוד...
בית הספר לכדורגל יצא לדרך!

ביום ששי התקיים במתחם האימונים שליד האצטדיון העירוני אימון הפתיחה החגיגי של ביה"ס לכדורגל הפועל פתח-תקוה. מאות הילדים ימשיכו גם השנה ליהנות מאחד מביה"ס האיכותיים ביותר בארץ מסוגו. שבועיים ניסיון חינם ללא הרשמה והתחייבות למעוניינים ולמצטרפים חדשים.
קרא עוד...
טרום ג': קבוצת ההכנה לליגה

השנה ישתתפו לראשונה השחקנים הצעירים ביותר במחלקה (בני 8, שנתון 2009) בטורניר חמישיות כחלק מתהליך ההכנה לליגה בשנה הבאה. ארז משולם, אחראי מח' הנוער על הכנת הילדים וממאמני ההכנה הטובים בארץ, על תהליך המעבר מביה"ס לכדורגל בגיל צעיר למשחקי הליגה ועל חוקי טורניר החמישיות.
אודות מח' הנוער
מחלקת הנוער של הפועל פ"ת פועלת משנת 1934, ותחת שרביטה יצאו מיטב שחקני המדינה, החל מאגדות כדורגל כנחום סטלמך - ("ראש הזהב"), האחים רצאבי, האחים ויסוקר ובועז קופמן, עבור בדב רמלר, רונן הלל, איתן בודניוק, ניר אלון, בני קוזושווילי, מנור חסן, אלי אברבנל, ואליד באדיר, מוטי קקון, יוסי שבחון טוטו תמוז ועוד מאות ואלפים רבים שמלאו וממלאים את שורותיה של האגודה ושל קבוצות רבות אחרות.
תגובות: -1   צפיות: -1
מגרשי אימונים

לרשות האגודה שני מתחמי אימונים: בסירקין המשופץ - קומפלקס של 4 מגרשים מדשא טבעי וסינטטי, יציעים, חדרי הלבשה, ציוד וחדר כושר לרווחת המתאמנים במחלקה. ממוקם בסמוך לצומת סירקין במזרח העיר. מתחם האימונים והמשחקים הנוסף ממוקם ליד איצטדיון ראש הזהב ('המושבה'), ובו שני מגרשים חדישים מדשא סינטטי שהוקמו לקראת אליפות אירופה עד גיל 21.
אתר ודף מחלקת הנוער

האתר הרשמי של מחלקת הנוער הוקם ומתוחזק ע"י 'החוג הכחול' ומטרתו להביא לידי קהל האוהדים הרחב של הפועל פתח-תקוה מידע עדכני, איכותי ומפורט ביותר באשר לפעילות המחלקה, מטרותיה וקבוצותיה.
מן העתונות

כתבות מהעתונות המודפסת על שחקנים וקבוצות מח' הנוער הפועל פתח-תקוה
כפיר האריות ששאג

הנבחרת הצעירה של אנגליה עד 17 זכתה לאחרונה בגביע העולם לאחר ניצחון מדהים 2:5 מול ספרד. זהו האחרון בשרשרת ההישגים של נבחרות הנוער השנה, הישג יוצא דופן שנותן תקווה לכדורגל האנגלי בזירה הבינ"ל
קרא עוד...
12:43 (06/11/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
עבדי הכדורגל

את גביע אירופה לאלופות הביא דידייה דרוגבה לצ'לסי כשכבש את השער האחרון בקרב בעיטות ההכרעה מול באיירן מינכן. הוא נישק בטירוף את הסמל שעל חולצתו הכחולה, טירוף שאחז גם בקרב מיליונים ברחבי יבשת אפריקה. אלפי ילדים ונערים אפריקאים החלו לחלום, שוב, להיות דרוגבה, מייקל אסיין או סמואל אטו הבאים. המציאות, למרבה הצער, אינה כה נוצצת.
בית ספר העתיד של איאקס

האם זו הנוסחה לתחייתו של הכדורגל ההולנדי בזירה הבינ"ל? מועדון הכדורגל של איאקס אמסטרדם ידוע זה מכבר באקדמיה המפורסמת שלו, אבל המועדון ההולנדי נמצא...
קרא עוד...
תכנית האב שהולידה את דור הזהב הבלגי

כאשר הבינה ההתאחדות הבלגית שהכדורגל שלה בבעיה רצינית, היא הכינה תכנית אב לבניה מחדש של מבנה הכדורגל דרך אקדמיות לנוער, שיטת משחק אחידה מגיל הילדים ושילוב בני מהגרים ופליטים. את התוצאות רואים בשנים האחרונות עם עלייתו של דור זהב הכולל את עדן הזאר, רומלו לוקאקו, וינסנט קומפני, טיבו קורטואה ועוד.
לגדל ילדים כדורגלנים ולעזור להם עם העומס

ילדים המשקיעים באימוני כדורגל וספורט בכלל נתקלים לעתים קרובות בקושי לתמרן בין שלל המשימות, ובראשן לימודים. איך בכל זאת אפשר להקל עליהם, למרות אינטנסיביות האימונים והמטלות?
קרא עוד...
13:24 (16/02/17) מח' הנוער הפועל פ"ת
חלון ההזדמנוית בתהליך ההכשרה של הספורטאי הצעיר

למה מייקל גורדון, שחקן ה-NBA האגדי, לא הצליח להעפיל לאותן רמות כשחקן בייסבול? באיזה גיל כדאי להתאמן על מרכיבי כושר גופני כגון מהירות, זריזות וקואורדינציה, ומתי כדאי להתחיל לפתח יכולת אירוביות? מאת רותם כהן, פיזיולוגית מאמץ במרכז לרפואת ספורט ולמחקר ע"ש ריבשטיין, מכון וינגייט
קרא עוד...
חשיבות ההשתתפות בקבוצת ספורט להתפתחות הילד

ההשתתפות בקבוצה ממחישה את הצורך האנושי ביתרונות שהיא מספקת לפרטים שבה: מסגרת ומחויבות להתמדה, תחושת שייכות והתערות חברתית. מאמר של פסיכולוגית הספורט מיכל יערון על היתרונות בהשתתפות בקבוצת ספורט.
קרא עוד...
פציעות כדורגל בילדים

כדורגל הוא ספורט נפוץ, ובקרב ילדים במיוחד. בצד היתרונות הבריאותיים, תמיד נלווה סיכון לפציעה. כדאי לדעת כי קיימות תוכניות מובנות ויעילות למניעת פציעות בכדורגל. הפציעות הנפוצות המשמעותיות הן נקעי קרסול וקרעי רצועות הברך...
קרא עוד...
חוקת המשחק

החוקה הרשמית של משחק הכדורגל. מידי שנה, משתנה החוקה בהתאם לתקנון פיפ"א וכך ניתן יהיה לצפות בכל השינויים והעדכונים שיופיעו באתר.
כללי התנהגות במתחם האימונים ראש הזהב (המושבה)

בעת השהות במתקן האימוני האימונים, על השחקנים לציית לכללי התנהגות כפי שהנהלת המועדון מציבה כדלהלן.
קרא עוד...