יום ה', כד’ בניסן תשע”ד
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
בוגרים: המשחק האחרון
 
בוגרים: המשחק הבא
 
 
11:40 (19/04/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
גיא רוזנצויג, המנהל המקצועי של מח' הנוער יצג את מח' הנוער בהשתלמות שנערכה במסגרת פרויקט של אופ"א ושל ההתאחדות לכדורגל בישראל בשיתוף עם הפעילות המקצועית של אגף ההדרכה והנוער שלה לקידום מחלקות הנוער בישראל ומספר לנו כיצד ייושמו השיעורים בהפועל.
00:51 (17/04/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
נוער נחום סטלמך ספג בנשר הפסד שני העונה , נערים א' ד"ר בכר ממשיכה לנצח בשנייה האחרונה ושומרת על קשר עין מבית"ר, נערים ב' עמנואל אופיר אלופת מחוז המרכז, נערים ג' שַלומי וורצל מביסה את הפועל כפ"ס, ניצחון ראשון בחייהם לגוזלי טרום ג' בדרבי.
קרא עוד...
00:05 (18/04/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
הערב הפכה נערים ב' עמנואל אופיר לקבוצה השנייה של המחלקה שחוזרת לליגת העל, שני מחזורים לסיום העונה, וזאת לאחר שגברה בתוצאה האסטרונומית 0:19 על מבשרת ציון וזכתה בתואר אליפות מחוז המרכז של נערים ב'. הקבוצה הקדישה את האליפות לשַלומי וורצל ז"ל, מייסד החוג הכחול.
קרא עוד...
17:22 (13/04/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
בשבוע בו זכה נוער נחום סטלמך באליפות והעפיל לליגת העל, הראתה לנו אחת הקבוצות המצטיינות של המחלקה - ילדי טרום א' אור כרמי - שיש על מי לבנות גם בקבוצות הצעירות ביותר של המחלקה המתעוררת. השבת היא גברה בדרבי על היריבה העירונית, נצמדה אליה במקום השני ובעמדת איום רצינית על תואר האליפות.
קרא עוד...
חגיגת חנוכה של שערים וסופגניות זומנה למאות ילדי ביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה כאשר בימי ששי וראשון התקיים טורניר חנוכה בהשתתפות בתי הספר המקבילים של הפועל ת"א ומכבי נתניה.
12:25 (24/11/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
בשבוע הבא ישתתפו לראשונה השחקנים הצעירים ביותר במחלקה (בני 8, שנתון 2005) בטורניר חמישיות כחלק מתהליך ההכנה לליגה בשנה הבאה. ארז משולם, אחראי מח' הנוער על הכנת הילדים וממאמני ההכנה הטובים בארץ, על תהליך המעבר מביה"ס לכדורגל בגיל צעיר למשחקי הליגה ועל חוקי טורניר החמישיות.
11:14 (06/10/13) מח' הנוער הפועל פ"ת
בשעת צהריים נעימה התקבצו מאות ילדי בית הספר לכדורגל, בני משפחותיהם, אנשי צוות האימון של הפועל פתח-תקוה ואורחים רבים לפסטיבל ססגוני ושמח.
קרא עוד...
מועדון הכדורגל הפועל פתח תקוה יוצא לדרך חדשה, ואיתו בית הספר לכדורגל הכי טוב בעיר הפותח את עונת 2013-14. בית הספר לכדורגל בניהולם של דורון רז ואיציק כהן ימנה צוות מקצועי מובחר ומאמני ליגה שיתאימו לצרכי כל הילדים. כולם מוזמנים לאימון הפתיחה החגיגי!
אודות מח' הנוער
מחלקת הנוער של הפועל פ"ת פועלת משנת 1935, ותחת שרביטה יצאו מיטב שחקני המדינה, החל מאגדות כדורגל כנחום סטלמך - ("ראש הזהב"), האחים רצאבי, האחים ויסוקר ובועז קופמן, עבור בדב רמלר, רונן הלל, איתן בודניוק, ניר אלון, בני קוזושווילי, מנור חסן, אלי אברבנל, ואליד באדיר, טוטו תמוז ועוד מאות ואלפים רבים שמלאו וממלאים את שורותיה של האגודה ושל קבוצות רבות אחרות.
תגובות: -1   צפיות: -1
לרשות האגודה שני מתחמי אימונים: בסירקין - קומפלקס של 4 מגרשי דשא טבעי, יציעים, חדרי הלבשה, ציוד וחדר כושר לרווחת המתאמנים במחלקה. ממוקם בסמוך לצומת סירקין במזרח העיר. מתחם האימונים והמשחקים הנוסף ממוקם ליד איצטדיון ראש הזהב ('המושבה'), ובו שני מגרשים חדישים מדשא סינטטי שהוקמו לקראת אליפות אירופה עד גיל 21.
אתר מחלקת הנוער הוקם ומתוחזק ע"י 'החוג הכחול' ומטרתו להביא לידי קהל האוהדים הרחב של הפועל פתח-תקוה מידע עדכני, איכותי ומפורט ביותר באשר לפעילות המחלקה, מטרותיה וקבוצותיה.
אומה שסבלה מהשפלה גדולה ביורו 2000 הציבה שתי קבוצות בגמר ליגת האלופות בשנה שעברה הודות למערכת שמעריכה מאמנים ומטפחת כשרונות מקומיים. מתוך מאמר של הגארדיאן בנושא.
ארגנטינה היא היצואנית הגדולה בעולם לכשרונות צעירים המגיעים לליגות הבכירות באירופה. מה הסוד של טיפוח הנוער בארגנטינה, מה מקומו של מערך הסקאוטינג המפותח שלהם, כיצד החזון של חוסה פקרמן הצעיד את הנוער הארגנטיני למה שהוא היום?
בכדורגל קיימים שני מצבים עיקריים במשחק שלפיהם השחקנים מתנהגים בצורה מאוד שונה ודורש מהם התייחסות אחרת בתכלית מהמצב השני. שני המצבים הם:1- כאשר הקבוצה מחזיקה בכדור, כלומר תוקפת; 2 - כאשר הקבוצה לא מחזיקה בכדור, כלומר מתגוננת...
למי שפספס, מאמר של דורון קרמר מ'ישראל היום' על התנהלות ההורים בחיי היום יום של ילדיהם באגודות הספורט השונות. "התנהלות בעייתית של הורים הפכה לתופעה שכיחה ומטרידה באגודות הספורט השונות". עם פתיחת הליגות הצעירות: עשרת הדיברות להורה הספורט המתחיל.
לוח אימונים 2013/14. עדכון אחרון: 27.2.2014
קרא עוד...
11:40 (20/06/12) מח' הנוער הפועל פ"ת
כדי שבנך יוכל לשחק עם הקבוצה, ההתאחדות צריכה להנפיק לו כרטיס שחקן. להלן רשימת המשימות אותם אתה צריך למלא כדי להבטיח את רישום בנך בהתאחדות לכדורגל והנפקת כרטיס ליגה במהירות לפני המשחק הקרוב שבו בנך מאוד רוצה להשתתף..
קרא עוד...
>
הקבוצה הבוגרת
חדשות
קבוצות מח' הנוער
מגזין
ביה"ס לכדורגל
אודות
נושאי תפקידים
תזונה ותרבות ספורט
לו"ז ונהלים
עונת 2012/13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
החוג הכחול גאה להציג את כל ריכוז החדשות האחרונות על המועדון שפורסמו במקומונים.