יום ו', כז’ בכסלו תשע”ה
    דף הבית  |  אודות  |  נושאי תפקידים  |  חדשות  |  תזונה ותרבות ספורט  |  קבוצות  |  לו"ז ונהלים  |  גלריה  |  מגזין  |  ביה"ס לכדורגל  |  הצטרף לרשימת תפוצה  |  צור קשר  
פרסומת
 
 
16:31 (14/12/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
כבכל שנה, מקיים בית הספר לכדורגל של הפועל פתח-תקוה את טורניר הכדורגל בחנוכה, והשנה יהיו אלה ילדי בני יהודה ת"א אורחי המחלקה בטורניר המסורתי שכולו חגיגת כדורגל לכל המשפחה.
קרא עוד...
14:08 (16/12/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
קריאות היאוש שמתחילות להשמע פה ושם מצד אוהדים המקוננים על 'הירידה של קבוצת הנוער' לא במקום ואינן מוצדקות. למרות השליש הראשון הקשה והמיקום האחרון, הפועל לא נופלת מהרבה קבוצות בליגה, יש לה חומר טוב והיא יכולה בהחלט להחלץ מהמצב שבו היא נתונה. רק לא לוותר ולא להתייאש!
קרא עוד...
11:05 (10/12/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
נוער נחום סטלמך ספג היום הפסד שלישי רצוף, 3:0 בבית מול הפועל באר שבע וראתה כיצד השכנות לתחתית מנצחות ובורחות ממנה. תיקו מפתיע ואיבוד הפסגה לנערים א', נערים ב' עם הפסד בבת-ים, ניצחון בכורה לילדים א', שער ניצחון עם השריקה לנערים ג'.
קרא עוד...
15:59 (02/12/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
משחק טוב של הנוער לא עזר לו למנוע הפסד נוסף, 2:1 לבית"ר בירושלים. נערים א' ד"ר בכר שומרת על הפסגה עם ניצחון 0:1 מול הפועל ר"ג, הפסדים לנערים ב' עמנואל אופיר מול מכבי ת"א ונערים ג' שַלומי וורצל מול מכבי חיפה, תיקו רב שערים לילדים א' מול מוליכת הטבלה.
קרא עוד...
12:14 (24/11/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
משחק חלש ונרפה של נוער נחום סטלמך הסתיים בהפסד 4:0 למכבי נתניה מהתחתית. נערים א' ד"ר בכר פתחה פער מהשניה לאחר ניצחון משכנע 0:3 מול בית"ר ת"א. נערים ב' עמנואל אופיר פספסה פנדל וספגה שער בדקת הסיום מול הפועל ת"א.
קרא עוד...
15:18 (23/08/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
ביום ששי אחה"צ התקבצו מאות ילדים נרגשים ובני משפחותיהם לאימון הבכורה של ביה"ס לכדורגל של הפועל פתח-תקוה. יו"ר מח' הנוער היה שבע רצון מההיענות הגדולה והדגיש שהמטרה העיקרית של ביה"ס מלבד הכדורגל היא לחנך להישגיות ולמצוינות.
בשבוע הבא ישתתפו לראשונה השחקנים הצעירים ביותר במחלקה (בני 8, שנתון 2005) בטורניר חמישיות כחלק מתהליך ההכנה לליגה בשנה הבאה. ארז משולם, אחראי מח' הנוער על הכנת הילדים וממאמני ההכנה הטובים בארץ, על תהליך המעבר מביה"ס לכדורגל בגיל צעיר למשחקי הליגה ועל חוקי טורניר החמישיות.
בשעת צהריים נעימה התקבצו מאות ילדי בית הספר לכדורגל, בני משפחותיהם, אנשי צוות האימון של הפועל פתח-תקוה ואורחים רבים לפסטיבל ססגוני ושמח.
קרא עוד...
אודות מח' הנוער
מחלקת הנוער של הפועל פ"ת פועלת משנת 1935, ותחת שרביטה יצאו מיטב שחקני המדינה, החל מאגדות כדורגל כנחום סטלמך - ("ראש הזהב"), האחים רצאבי, האחים ויסוקר ובועז קופמן, עבור בדב רמלר, רונן הלל, איתן בודניוק, ניר אלון, בני קוזושווילי, מנור חסן, אלי אברבנל, ואליד באדיר, מוטי קקון, יוסי שבחון טוטו תמוז ועוד מאות ואלפים רבים שמלאו וממלאים את שורותיה של האגודה ושל קבוצות רבות אחרות.
תגובות: 0   צפיות: 575
לרשות האגודה שני מתחמי אימונים: בסירקין - קומפלקס של 4 מגרשי דשא טבעי, יציעים, חדרי הלבשה, ציוד וחדר כושר לרווחת המתאמנים במחלקה. ממוקם בסמוך לצומת סירקין במזרח העיר. מתחם האימונים והמשחקים הנוסף ממוקם ליד איצטדיון ראש הזהב ('המושבה'), ובו שני מגרשים חדישים מדשא סינטטי שהוקמו לקראת אליפות אירופה עד גיל 21.
האתר הרשמי של מחלקת הנוער הוקם ומתוחזק ע"י 'החוג הכחול' ומטרתו להביא לידי קהל האוהדים הרחב של הפועל פתח-תקוה מידע עדכני, איכותי ומפורט ביותר באשר לפעילות המחלקה, מטרותיה וקבוצותיה.
כאשר הבינה ההתאחדות הבלגית שהכדורגל שלה בבעיה רצינית, היא הכינה תכנית אב לבניה מחדש של מבנה הכדורגל דרך אקדמיות לנוער, שיטת משחק אחידה מגיל הילדים ושילוב בני מהגרים ופליטים. את התוצאות רואים בשנים האחרונות עם עלייתו של דור זהב הכולל את עדן הזרד, רומלו לוקאקו, וינסנט קומפני, טיבו קורטואה ועוד.
אומה שסבלה מהשפלה גדולה ביורו 2000 הציבה שתי קבוצות בגמר ליגת האלופות בשנה שעברה ואת הנבחרת הלאומית בגמר המונדיאל הודות למערכת שמעריכה מאמנים ומטפחת כשרונות מקומיים. מתוך מאמר של הגארדיאן בנושא.
ארגנטינה היא היצואנית הגדולה בעולם לכשרונות צעירים המגיעים לליגות הבכירות באירופה. מה הסוד של טיפוח הנוער בארגנטינה, מה מקומו של מערך הסקאוטינג המפותח שלהם, כיצד החזון של חוסה פקרמן הצעיד את הנוער הארגנטיני למה שהוא היום?
מחקר רב שנים במסגרת ההתאחדות האנגלית לכדורגל, מוביל לשינוי מהפכני בפילוסופית האימון והמשחק לגילאים צעירים באנגליה.
קרא עוד...
ההשתתפות בקבוצה ממחישה את הצורך האנושי ביתרונות שהיא מספקת לפרטים שבה: מסגרת ומחויבות להתמדה, תחושת שייכות והתערות חברתית. מאמר של פסיכולוגית הספורט מיכל יערון על היתרונות בהשתתפות בקבוצת ספורט.
קרא עוד...
כדורגל הוא ספורט נפוץ, ובקרב ילדים במיוחד. בצד היתרונות הבריאותיים, תמיד נלווה סיכון לפציעה. כדאי לדעת כי קיימות תוכניות מובנות ויעילות למניעת פציעות בכדורגל. הפציעות הנפוצות המשמעותיות הן נקעי קרסול וקרעי רצועות הברך...
קרא עוד...
מאמר של דורון קרמר מ'ישראל היום' על התנהלות ההורים בחיי היום יום של ילדיהם באגודות הספורט השונות. "התנהלות בעייתית של הורים הפכה לתופעה שכיחה ומטרידה באגודות הספורט השונות". עם פתיחת הליגות הצעירות: עשרת הדיברות להורה הספורט המתחיל.
מאמר מאלף של שרה בר-אשר, תזונאית טבעית, המתמחה בתזונה לפי סוג הדם, למבוגרים ולילדים. מנחה קורס: "חיים נכונים לפי סוג הדם" ובעלת קליניקות לתזונה טבעית.
בעת השהות במתקן האימוני האימונים, על השחקנים לציית לכללי התנהגות כפי שהנהלת המועדון מציבה כדלהלן.
קרא עוד...
13:06 (08/07/14) מח' הנוער הפועל פ"ת
כבכל קיץ, יקיימו קבוצות מח' הנוער משחקי אימון כחלק מההכנה לעונה הקרובה. לוח המשחקים יכול להשתנות מעת לעת.
קרא עוד...
לוח אימונים 2014/15. עדכון אחרון: 20.10.2014
קרא עוד...
11:40 (20/06/12) מח' הנוער הפועל פ"ת
כדי שבנך יוכל לשחק עם הקבוצה, ההתאחדות צריכה להנפיק לו כרטיס שחקן. להלן רשימת המשימות אותם יש לבצע כדי להבטיח ישום בהתאחדות לכדורגל והנפקת כרטיס ליגה.
קרא עוד...
>
הקבוצה הבוגרת
חדשות
קבוצות מח' הנוער
מגזין
ביה"ס לכדורגל
אודות
נושאי תפקידים
נוער עולם
תרבות, תזונה ובריאות כדורגל
לו"ז ונהלים
עונת 2012/13
עונת 2013/14
 
 
פרסומת
 
 
 
 
 
 
 
 
החוג הכחול גאה להציג את כל ריכוז החדשות האחרונות על המועדון שפורסמו במקומונים.